BİLECİK PAZARYERİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet KÖROĞLU´nun 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet KÖROĞLU´nun 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

       Sevgili öğrencilerimiz, değerli velilerimiz ve eğitim camiamızın kıymetli neferleri;

       Heyecan , azim ve çalışma şevkiyle donanmış olarak yeni bir eğitim öğretim yılına daha merhaba diyoruz. 

        Sevgili öğrenciler; başarı, çok yönlü ve ulaşılması emek isteyen bir hedeftir. Güçlü bir gelecek yaratmak için sizlerin üzerine düşen sorumluluktur. Bu meşakkatli yolda sizlerin üzerinize düşen; sorumluluk duyma, kararlılık, özgüven ve planlı çalışmaktır. Sizler eğitimin temel yapı taşlarısınız. Eğitim-öğretim alanında yapılan her türlü fedakârlık, çaba ve yatırım, sizler içindir.

        Değerli veliler; çocuklarımız ve geleceğimiz için durmaksızın çaba harcadığımızı ve bu yolda sizleri her daim yanımızda görmeyi arzu ettiğimizi bilmenizi isterim. Yeni eğitim öğretim yılı çocuklarımızı donanımlı bireyler haline getirebilmek, onlara iyi bir gelecek sunabilmek için yeni fırsatımızdır. Bu fırsatı iyi değerlendirmek için hep birlikte elimizden geleni yapacağımızı umut ediyorum.

        Kıymetli öğretmenlerimiz; çocuklarımızın geleceğe hazırlanmasında en önemli vazife sizlerindir. Vatanımızın en kıymetli varlıkları olan çocuklarımız sizlere emanettir. Çocuklarımızı milli, ahlaki, insani değerlerle donatmak; vatanını ve bayrağını kutsal bilen nesiller yetiştirmek; ve hayata, geleceğe donanımlı hale getirmek sizin asli ve meşakkatli görevinizdir. Çocuklarımızı sevmek, önemsemek, onlara değerli olduklarını hissetirmek eğitimin önündeki zorlukları yıkacak anahtarlarımızdır. Bu zorlu görev hepimizin sorumluluğundadır fakat en çok da sizin kutsal ellerinizdedir.

      Bu duygu ve düşüncelerle,  öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve tüm eğitim camiasına başarılar diliyor; 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı’nın sağlık, mutluluk, huzur ve başarılarla dolu geçmesini temenni ediyorum.

 

 

                                                                                                                                                     Mehmet KÖROĞLU

                                                                                                                                                İlçe Milli Eğitim Müdürü

Bursa Cd. Hükümet Konağı Pazaryeri Bilecik - 0 228 381 20 24

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.